Nasz zespół

Nasz zespół

Kosmetolog

Olena

Absolwentka Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia, kierunek „kosmetologia medyczna oraz pielęgnacyjna„. Od sześciu lat aktywnie wykonuje swój zawód, nieustannie poszerzając swoją wiedzę na licznych szkoleniach . Podchodzi indywidualnie i holistycznie do każdego pacjenta, podkreślając, że finalny efekt zabiegu to wynik wspólnej pracy z pacjentem. Specjalizuje się w terapiach skór trądzikowych i dojrzałych, jak również mezoterapii igłowej i epilacji laserowej. Jej pasją jest praca na nowoczesnych urządzeniach HI-TECH. Jej celem jest osiągniecie jak najlepszego efektu zabiegowego.

Kosmetolog

Aleksandra

Specjalista z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej, laseroterapii oraz epilacji laserowej. Mimo dużego doświadczenia w branży, nie zatrzymuje się w miejscu, a jej cel to ciągły rozwój i chęć zdobywania wiedzy. Specjalizuje się w pracy na najnowszych urządzeniach HI-TECH. W pracy najważniejsza jest dla Niej precyzja i dokładność wykonywanych usług oraz zadowolenie pacjenta z efektów jakie udało się wspólnie z nim osiągnąć.

Obsługa klienta

Ula

Absolwentka Akademii Górniczo-Hutniczej. Od ponad dziesięciu lat z powodzeniem rozwija swoje umiejętności z zakresu księgowości oraz kadr. W klinice z znacznej mierze odpowiada za pomoc i kontakt z Klientem . Charakteryzuje ją precyzja, zaangażowanie oraz wyjątkowe i indywidualne podejście do każdego człowieka.

Top